Yürek burkan kaza! Damat balayı dönüşü...

Muğla'da  balayı   dönüşü  için durakta minibüs bekleyen  Damat  trafik kazasını sonucu hayatını kaybetti , aynı kazada 5 kişi de yaralandı.

haber7
0

Muğla’daki trafik kazasında balayından dönüş için durakta minibüs bekleyen  Damat  hayatını kaybetti , 5 kişi yaralandı. 

Durmuş Yüksek yönetimindeki 48 L 6432 plakalı otomobil , Muğla-Fethiye kara yolu Çıtlık mevkisinde yolcu almak için yol kenarına duran Zekai Karakaş yönetimindeki 48 BB 2053 plakalı yolcu minibüsüne çarptı. 

Kazada , durakta minibüs bekleyen Mustafa Kabaca hayatını kaybetti , sürücüler Zekai Karakaş , Durmuş Yüksek ile 48 L 6432 plakalı otomobilde bulunan Emine Yüksek , Egemen Yüksek , Nadir Emre Yüksek yaralandı.

Kabaca nın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Yaralılar ise ambulanslarla bölgedeki hastanelere kaldırıldı. 

Kazada hayatını kaybeden Mustafa Kabaca nın 17 Ağustos ta Havva Kabaca ile evlendiği ,  balayı  için gittikleri  Marmaris  ten  Muğla  ya dönmek için durakta minibüs beklediği öğrenildi. 

Kaza sırasında eşinin yanında olan Havva Kabaca nın ise kazadan yara almadan kurtulduğu öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =