Çete liderinin yakalanması için kırmızı bülten çıkarıldı

 INTERPOL  , uyuşturucu çetesine liderlik yaptığı gerekçesiyle Polonyalı  Magdalena Kralka  için  kırmızı   bülten  çıkardı.

haber7
0

Polonya polisi , bir uyuşturucu çetesine liderlik yaptığı gerekçesiyle Polonyalı  Magdalena Kralka  yı arıyor. 2 yıl süresince  Polonya  nın Malopolski ve Zachodniopomorski bölgelerinde 65 kilo uyuşturucu dağıtmakla suçlanan Kralka için polisin talebi üzerine  INTERPOL  tarafından  kırmızı bülten  çıkarıldı.

 

 

Güzelliğiyle dikkat çeken uyuşturucu çetesi lideri  Magdalena Kralka  nın  yakalanması  için sosyal medyadan da duyuru yapan  polis  , Kralka nın çete liderliğini 2017 yılında bir önceki liderin tutuklanması üzerine üstlendiğini bildirdi. Kralka yönetiminde 65 kilo  marijuana  ve kokainin  Polonya  nın Malopolski ve Zachodniopomorski bölgelerinde dağıtıldığını belirleyen ekipler , 30 yaşındaki Kralka için  INTERPOL  den de  kırmızı bülten  çıkarttırdı.

Sarı saçlı , yeşil gözlü olan 1 ,72 boyundaki  çete lideri  Kralka nın son ikamet yerinin  Krakow  kenti olduğunu ifade eden  polis  , konuya ilişkin bilgisi olan kişileri  Krakow  polisiyle iletişime geçmeye çağırdı.  polis  , Kralka nın kaçmasına ya da saklanmasına yardımcı olacak kişilerin de 5 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacağını hatırlattı.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =