4 ülkenin büyükelçisinden Erdoğan'a mektup!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ,  Endonezya  ,  Filipinler  ,  Irak  ve Mali büyükelçilerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen kabul de Büyükelçiler , Cumhurbaşkanı Erdoğan'

haber7
0

Cumhurbaşkanı  Erdoğan  , saat 14.45 te  Endonezya  Büyükelçisi Lalu Muhammed Iqbal’i kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi nde gerçekleşen kabul de  Endonezya  Büyükelçisi  Lalu Muhammed Iqbal  ,  Cumhurbaşkanı Erdoğan  a güven mektubu sundu. Iqbal ve büyükelçilik mensupları , güven mektubunun takdiminin ardından  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erdoğan , saat 15.15 te  Filipinler  Büyükelçisi Raul Salavaria Hernandez i kabul etti. Büyükelçi Hernandez ,  Erdoğan  a güven mektubunu takdim etti. Daha sonra Hernandez ve büyükelçilik mensupları ,  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı  Erdoğan  ,  Irak  Büyükelçisi Hassan H.A. Janabi yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde saat 15.45’te kabul etti. Büyükelçi Janabi , Erdoğan’a güven mektubu sundu ve ardından hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.

Erdoğan , son olarak saat 16.15’te Mali Büyükelçisi Mohamed Aly AG İbrahim i kabul etti. Büyükelçi İbrahim ,  Erdoğan  a güven mektubunu takdim etti. Güven mektubunun sunulmasının ardından Büyükelçi İbrahim ve büyükelçilik mensupları  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =