Galatasaray'ın Falcao transferi için KAP açıklaması geldi!

Transfer sezonunun başladığı günden buyana gündemden düşmeyen  Falcao  için son açıklama geldi. Son dakika  Galatasaray  transfer haberlerine göre Falcao'nun durumu netlik kazandı. Peki  Falcao  Galatasaray'a n

haber7
0

Galatasaray ın  Falcao  transfer için  KAP  açıklaması geldi. Monaco da transferleri gerçekleştirmek için çalışma yürüten Ahmet Bulut taraftarı bilgilendirdi. Transfer sezonunun başladığı günden buyana gündemden düşmeyen  Falcao  hakkında konuşan Bulut "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor , yarın imzalıyor  KAP  bildirimi şimdi yapılıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi  Falcao  nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün  Galatasaray  a gidişine izin verecek. Monaco dan henüz bu izin çıkmadı." dedi.

İSPANYOL KULÜP DEVREYE GİRDİ

İspanyol kulübü Sevilla da dün  Falcao  için hamle yaptı... Kolombiyalı yıldızın menajeri Jorge Mendes le temasa geçen Sevilla yıllık 4.5 milyon Euro dan 2 yıllık teklifte bulundu.

Ancak  Falcao  hem Sevilla hem de Monoco ya aynı yanıtı verdi. Yıldız futbolcu , "Ben verdiğim sözden dönmem.  Galatasaray  la anlaşma sağladım , İstanbul a gidiyorum" ifadesini kullandı. Öte yandan Falcao nun takım arkadaşlarıyla vedalaştığı iddia edildi.

.yedigundem-title { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =