Mirası reddedince dehşeti yaşadı! Hamile kadın...

Babasının ölümünden sonra , üvey kardeşlerine kalması için  Mirası  reddeden 8 aylık  Hamile   Ayten  A.'nın , önce eşi ardından da amcası tarafından darp edildiği iddia edildi. Olay sonrası karakola gidip şikaye

haber7
0

Gaziantep’te yaşayan 8 aylık  Hamile   Ayten  A. , Mart ayında babasını kaybetti. 7 öz kardeşinden 6’sı , babasının ikinci evliliğinden olan 5 üvey kardeşlerinin  Mirası  alması için kendi haklarından vazgeçti. Mirastan vazgeçtiği için  Hamile  olmasına rağmen eşi tarafından darp edildiğini savunan  Hamile   kadın  , Batman’a kardeşlerinin yanına yerleşti.  Mirası  reddetmeyi kabul etmeyen kardeşinin aynı zamanda kayınbabası olan amcasının şiddetine maruz kaldığını öne süren  Ayten  A. , karakola gidip şikayetçi oldu. 

 

 

“AMCAMIN CEZA ALMASI İÇİN ÖLMEM GEREKMİYOR”

Konu ile ilgili İhlas haber Ajansı (İHA) muhabirine açıklamalarda bulunan  Ayten  A. , Gaziantep’te yaşadığını ve babasının mirasını reddettiği için eşinin kendisini darp ettiğini söyledi. Bunun üzerine Batman’a yerleştiğini kaydeden  Ayten  A. , “Miras meselesi yüzünden amcam bize gelip darp edip hakaretler etti. Emniyete gidip şikayette bulundum. Amcamı ifadesinden sonra hemen serbest bıraktılar. Kendisinden şikayetçiyim ve cezasını çekmesini istiyorum. Ben 8 aylık hamileyim ,  Hamile  olmama rağmen beni darp etti. Belime ve karnıma tekmeler attı. Cezasını çekmesini istiyorum , bunun için ölmem gerekmiyor” 

 

 

“5 YETİME MİRASI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAKAMIZI ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =