Rus psikopat marketteki şekerlemelerin içine fare zehri attı

Rusya’da bir markete giren  psikopat   şekerlemelerin  olduğu kısma giderek onlarca insanı öldürmek için tüm  şekerlemelerin   içine   fare   zehri  bıraktı.

haber7
0

Rusya’nın İdil nehri kıyısında bulunan Saratov şehrinde akıllara durgunluk veren olayda bir psikopatın planı gün yüzüne çıkınca büyük bir facianın önüne geçildi. Bir markete giren yüzü kapalı ve kapüşonlu genç marketin içerisinde biraz oyalandıktan sonra  şekerlemelerin  bulunduğu kısma gitti. Kutuların içinde bulunan  şekerlemelerin  önünde duran genç cebinden bazı maddeler çıkardı. Bir süre sonra genç şekerleme kutularının içine bu maddeleri serpiştirmeye başladı.

 

 

Tartılarak satılan şekerlemelere bazı maddeler attıktan sonra marketten hiçbir şey almayan ve yavaşça uzaklaşan genç , marketin güvenlik kameralarını izleyen güvenlik görevlisinin dikkatini çekti. Güvenlik görevlisi gencin şekerleme kutularına bir şeyler attığını görünce hemen polise haber verdi. Marketten çıkan genç marketin sokağında polisler tarafından yaka paça gözaltına alındı. Polis marketin güvenlik kamerası görüntülerini alarak hemen inceleme başlattı. Markete giden olay yeri inceleme ekipleri ise  şekerlemelerin  içine atılan maddenin ne olduğunu araştırdı.

Bir süre sonra  şekerlemelerin  içine atılan maddelerin  fare   zehri  olduğunu fark eden polis genci hemen sorguya aldı. Polise ifade veren genç önce şekerlemelere attığı  fare  zehirlerini reddetti. Ardından çeşitli bahaneler uyduran genç  şekerlemelerin  içine  fare  zehrinin yanlışlıkla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =