Adli Tıp Kurumu en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı! Başvuru şartları...

Adalet Bakanlığı bünyesinde yer alan  Adli   Tıp  Kurumu’na en az  lise   mezunu   sözleşmeli   personel   alımı  yapılıyor. Alımlar 11 farklı kadroya yapılacak olup  Başvuru   şartları  detaylar haberimizde yer almaktadır.

haber7
0

Adli  Tıp   Kurumu  bünyesine Büro Personeli , Biyolog , Diğer teknik Hizmet personeli Kimyager , Hemşire , Destek Personeli Hizmetli , Destek Personeli Şoför , Teknisyen , İnfaz Koruma Memuru , Diğer Sağlık Personeli Sağlık Teknisyeni , Sağlık Teknikeri , Laborant olarak en az  lise   mezunu  olarak 57 kişilik  personel   alımı  yapılıyor. Unvanı ve nitelikleri belirtilen sözleşmeli pozisyon için  Adli   Tıp   Kurumu  Başkanlığı’nca yapılacak sözlü sınav sonucuna göre sözleşmeli  personel  istihdamı yapılacaktır.  Adli   Tıp   Kurumu  Başkanlığınca yapılacak sözlü sınavlara 2018 yılı KPSS’ye giren ve her pozisyon için aranan puan türünden en az 70 puan alan adaylar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacakların Adalet Bakanlığı Memur Sınav , Atama ve Nakil Yönetmeliği’nin 5 ve 6’ıncı maddelerinde yazılı olan şartlar ile bu ilanın 4’üncü maddesinde belirtilen  şartları  taşımaları gerekmektedir. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Sözlü sınavlara , merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla , en yüksek puandan başlamak üzere Biyolog , Diğer Teknik Hizmetler Personeli (Kimyager) , Büro Personeli , Destek Personeli , Teknisyen , Hemşire , Laborant , Sağlık Teknikeri ve Diğer sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni) pozisyonları için ilan edilen pozisyon sayısının 10 katı , İnfaz ve Koruma Memuru ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =