Fatih Terim'den Falcao'ya özel yeni plan!

 Fatih   Terim  , Kolombiyalı yıldıza göre oyun planını değiştirecek. Eğer  Falcao  gelirse ve Diagne kalırsa onunla birlikte çift forvet olarak görev yapacak. Tek başına oynarsa Ryan Babel kendisine yakın oynayacak.

haber7
0

Galatasaray ın her konuda anlaşmaya vardığı Radamel  Falcao  nun açıklanması için geri sayıma geçilirken , transfer sonrası takımda sistem değişikliği olacağı da ortaya çıktı.  Nzonzi nin gelişi sonrası Seri yi 8 numaraya kaydırma kararı alan Teknik Direktör  Fatih   Terim  in 33 yaşındaki Kolombiyalı forvete göre de sistemi yeniden oluşturacağı kaydedildi.TERİM İN  Falcao  PLANLARI HAZIR Terim in birinci planı; dünyanın ceza alanı içinde en etkili oyuncularından biri olarak gösterilen  Falcao  yu Suudi Arabistan a gitmeyi reddeden Mbaye Diagne ile birlikte çift forvet olarak oynatmak.  Bu durumda Galatasaray ın hocası Diagne yi ceza alanında mikser olarak kullanıp Kolombiyalı ile işi bitirecek. Tecrübeli teknik adamın ikinci planı ise 33 yaşındaki oyuncuyu , maçlarda tek forvet olarak kullanmak.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =