Ortalık savaş alanına döndü: Ölüler ve yaralılar var

Erzurum'un Horasan ilçesinde , İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü , biri polis memuru 5 kişi yaralandı.

haber7
0

Alınan bilgiye göre , ilçede akşam Ö.K. ile H.Ç. ve B.K. arasında henüz belirlenemeyen nedenle yaşanan tartışma sonrası tarafların İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alındı.

 

 

Birbirinden şikayetçi olmamaları üzerine serbest bırakılan bu kişilerin İlçe Emniyet Müdürlüğünden çıktıkları sırada dışarıda kendilerini bekleyen akrabaları arasında da tartışma yaşandı.

SİLAHLI VE SOPALI KAVGA

 

 

Kısa sürede silahlı ve sopalı kavgaya dönüşen olayda Yavuz K , Erol K , Ö.K , Y.K , Y.U. ve E.K. ile kavgayı ayırmaya çalışan polis memuru Mustafa Metin Üstünkardeşler yaralandı.

Diğer polislerin de müdahalesiyle yatıştırılan kavgada yaralananlardan Üstünkardeşler  Erzurum  il merkezindeki bir hastaneye , diğer  yaralılar  ise Horasan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralılardan Yavuz K. ve Erol K , hastanedeki müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polis memuru Üstünkardeşler in karın ve omzuna isabet eden kurşunlarla yaralandığı kavgada , İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ve sivil bir polis aracına da mermi isabet etti.

ÖNLEM ALINDI

Olay nedeniyle bölgeye , aralarında özel harekat polislerinin de bulunduğu çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Gelen polis ekipleri çevrede önlem aldı , olay ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =