Sağanak yağış işyerlerini sular altında bıraktı

Zonguldak'ta etkili olan şiddetli  yağış  nedeniyle bazı iş yerlerinde su baskınları oluşurken yollarda biriken taş ve çamur nedeniyle sürücüler araçlarıyla ilerlemekte zorluk çekti.

haber7
0

Zonguldak il merkezinde şiddetli  yağış  nedeniyle bazı iş yerlerini su bastı , yollarda biriken taş ve çamur nedeniyle sürücüler araçlarıyla ilerlemekte güçlük çekti.

Kentte etkili olan  Sağanak  sonrası Gazipaşa Caddesi nde mazgalların tıkanması sonucu oluşan su birikintileri , sürücü ve vatandaşlara zor anlar yaşattı , çok sayıda iş yerini ise su bastı.

Bazı iş yeri sahipleri suları tahliye etmeye çalışırken bazıları da dükkanlarının önüne kum dolu çuvallar koyarak önlem aldı. 

Milli Egemenlik Caddesi tır parkı mevkisinde mazgalların tıkanması nedeniyle oluşan su birikintilerinde çok sayıda araç mahsur kaldı. Bölgedeki ara sokaklarda da bazı vatandaşlar mazgalları kendi imkanlarıyla açarak suyu tahliye etmeye çalıştı.

Kozlu ilçesinde de etkili  Sağanak  nedeniyle sahil yolunun bir bölümü ulaşıma kapandı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =