ABD'de kan donduran cinayetin korkunç detayları ortaya çıktı!

ABD'de Brooke Skyler Richardon'ın bebeğini öldürmesine dair 3 Eylül'de görülecek dava öncesinde  korkunç  detaylar  ortaya  çıktı.

haber7
0

20 yaşındaki eski ponpon kız Brooke Skyler , 2017 de hamile kalmıştı. Brooke hamileliğini herkesten gizledi ancak 9 ayın sonunda bebeği Annabelle dünyaya geldi. Genç kadın hamileliğini herkesten gizledi ancak 9 ayın sonunda bebeği Annabelle dünyaya geldi.

Fakat genç kızın yeni doğan bebeğini evlerinin arka bahçesinde ölü olarak bulundu. Araştırmalar sonucunda uzmanlar bebeğin kesinlikle ölü doğmadığını , sonradan öldüğünü  ortaya  çıkardı ve genç kız gözaltına alındı ve kefaletle serbest bırakıldı.

2 senenin sonunda davanın yeni duruşması 3 Eylül de görülecek. Ancak duruşma öncesinde  kan   donduran  detaylar da  ortaya  çıktı. İddialara göre Brooke , bebek doğduktan sonra kafatasını parçaladı ve muhtemelen cesedini daha rahat gömebilmek amacıyla yaktı. Ardından Brooke , bebeğini evlerinin arka bahçesine gömdü ve ardından hiçbir şey olmamış gibi hayalini kurduğu mezuniyet partisine gitti. Ancak arka bahçesinin şüpheli görünümünün ardından bebeğin cesedi bulundu.

Genç kadının avukatları o zaman 18 yaşında olan Brooke un korkmuş ve üzgün bir çocuk olduğunu ve suçsuz bulunması gerektiğini savunuyor. 3 Eylül de duruşması görülecek davada Brooke ,  cinayet  , istem dışı adam öldürme , çocukları tehlikeye atma , delillere müdahale etme gibi suçlardan yargılanıyor.

Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =