Epstein krizindeki gerçek ortaya çıktı!

İngiltere  kraliyet  ailesi üyesi Prens Andrew'in pedofil milyarder  Epstein  ile bağlantısına ilişkin yeni gerçekler  ortaya  çıktı. Epstein'in özel jet pilotu , Prens Andrew ve Jeffrey Epsteinin , 17 yaşındaki Virginia

haber7
0

İngiltere  kraliyet  ailesinde yaşanan  Epstein  krizi derinleşiyor. Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve fuhuş ağı oluşturmakla suçlanan  ABD  li milyarder Jeffrey  Epstein  ile Prens Andrew arasındaki bağlantıya ilişkin yeni detaylar  ortaya  çıktı.

The Sun gazetesinde yer alan habere göre , 10 Ağustos’ta hapishanedeki hücresinde ölü bulunan Jeffrey  Epstein  in özel jet pilotu David Rogers , Prens Andrew’in  Epstein  ve 17 yaşındaki Virginia Roberts ile birlikte Virgin Adaları’na seyahat ettiklerini anlattı.

Mahkemede , uçakta herhangi bir uygunsuzluk yaşandığına şahit olmadığını ifade eden 66 yaşındaki pilot Rogers , bugüne dek aralarında eski  ABD  Başkanı Bill Clinton , model Naomi Campbell ve Hollywood yıldızı Kevin Spacey gibi pek çok ismi taşıyan  Epstein  in özel jetini birçok kez uçurduğunu söyledi.

Prens Andrew in birkaç kez  Epstein  in jetiyle uçtuğunu belirten pilot , bunların iki tanesinin Virginia Adaları na gerçekleştiğini aktardı.

Jeffrey  Epstein  in kendisini seks kölesi haline getirdiğini iddia eden Virginia Roberts , geçmişte Prens Andrew ile de cinsel ilişki yaşadığını açıklamıştı.

Birleşik Krallık’ın York Dükü Prens Andrew’in , 2010 yılında Jeffrey Epstein’in evinden çıkarken görüntülendiği videonun ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =