Alper Potuk'tan eşi benzeri görülmemiş jest!

Fenerbahçe ile uzun süreli sözleşmesi olan  Alper   Potuk  , maaşında indirime gitti. Başkan Ali Koç ve Comolli futbolcuya teşekkür etti.

haber7
0

Fenerbahçe ile 2022 yılına kadar sözleşmesi olan  Alper   Potuk  un kendi talebi üzerine maaşında indirimine gitti. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada "Futbol A takımı oyuncularımızdan  Alper   Potuk  un 31 Mayıs 2022 e kadar kulübümüzle olan mevcut sözleşmesi , kendi talebi üzerine ücretinde %40 oranında bir indirim yapılarak düzenlenmiştir. Sözleşmesinin süresi aynı kalmak koşulu ile , ücretinde kendi isteği ile %40 a varan ciddi bir oranda fedakarlık yapan oyuncumuz  Alper   Potuk  a , kulübümüze olan bu bağlılığı ve özverisi için teşekkür ediyoruz." denildi.

ALİ KOÇ: "BU OLAY AZ OLUR" Fenerbahçe Başkanı Ali Koç sözleşme yenilenmesinin ardından "Alper  Potuk  , Fenerbahçe ailesine olan bağlığını bu büyük fedakarlıkla gösterdi. Bir oyuncunun sözleşme süresi aynı kalarak , daha önce yapılmış olan sözleşmesinde %40 oranında bir indirimi kendi isteğiyle gerçekleştirmesi futbol dünyasında eşine az rastlanır bir olay. Fenerbahçe ailesine kalpten bağlılığını gösteren  Alper  e , bu örnek davranışı için tüm camiamız adına teşekkürlerimi iletiyorum. Umuyorum camiamızdan alacağı destekle futbol potansiyelini en iyi şekilde kullanarak bu sezonki şampiyonluk yolculuğumuza da önemli katkılarda bulunur." açıklamasını yaptı.COMOLLI: "İLK DEFA ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =