Drogba, Federasyon başkanlığına aday olacak!

Eski efsane futbolculardan  Didier Drogba  , Fildişi Sahili Futbol  Federasyon  Başkanlığı için  aday  olabileceğini açıkladı.

haber7
0

Bir zamanlar Galatasaray forması da giyen efsane eski futbolcu  Didier Drogba  , Fildişi Sahili Futbol  Federasyon  Başkanı olmak için adaylığını sunmaya hazırlanıyor. Geçen sene futbolu bırakan 41 yaşındaki futbol adamı , Beni ilgilendiren şey şu; Bir şeyler katmak istiyorum. Futbola daha çok dahil olmak istiyorum. Çok daha fazlasını yapabilirim. Fildişi Sahili futbolunu biliyorum. Yıllarca milli takım için oynadım. Fildişi Sahili futboluna yatırım yaptım. Henüz tam kararımı vermedim ama tüm olanaklar tamam ise neden olmasın? Yeni bir yerde çalışmak her zaman heyecan vericidir. diye konuştu. Drogba , ayrıca Genç futbolculara , takımlara , tesislere yardımcı olmalı , onları geliştirmeliyiz. Bu söylediklerimin istediğimiz seviyede olmadığını söyleyebilirim. dedi.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =