Diriliş Osman'ın kadrosuna bir isim daha! Başarı oyuncu ekranlara dönüyor

 Diriliş   Osman  dizisi  oyuncu  kadrosu şekilleniyor. Bu sezon  ATV  ekranlarında yerini alacak  Diriliş   Osman  dizisine bir  oyuncu   daha  dahil oldu. Ragıp Savaş , Nurettin Sönmez , Hazal Subaşı gibi isimlerin katıldığı  Diriliş   Osman  büyü

haber7
0

Diriliş  Osman  dizisine uzun süredir ekranlarda yer almayan başarılı oyuncu Saruhan Hünel dahil olacak.  Çekimleri Ağustos ayında başlayacak ve bu sezon  ATV  ekranlarında olacak Diriliş  Osman  da Saruhan Hünel ,  Osman  Bey yani Burak Özçivit in karşısında bir rol canlandıracak. Uzun süredir ekranlarda olmayan Saruhan Hünel şu sıralar yapımcı Mehmet Bozdağ ile görüşüyor. Yakın zamanda anlaşmaya varması bekleniyor.

 

 

SARUHAN TÜNEL KİMDİR?

 

 

1970 senesinde dünyaya gelen Saruhan Hünel sanat hayatına ilk olarak manken olarak adım atmıştır. Şarkıcı Aslı Hünel kardeşi’dir , babası ise Türkiye dans şampiyonu olmuştur. Saruhan Hünel anne tarafından aslen Arap baba tarafından ise aslen Selanik’lidir. İstanbul doğumlu  oyuncu  Saruhan Hünel oyunculuk mesleğini sürdürmektedir.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =