Annesine yaptığı korkunç... Ardından hemen intihar etti

Rusya’da 16 yaşındaki çocuk , annesini , büyükannesini , büyükbabasını ve iki kardeşini balta ile öldürdükten sonra  intihar  etti. Yetkililer , çocuğun telefonunda annesiyle problemleri olduğuna dai

haber7
0

Olay , Rusya’nın Ulyanovsk bölgesinde meydana geldi. 16 yaşındaki Timur K. , 66 yaşındaki büyükbabasını , 69 yaşındaki büyükannesini , 49 yaşındaki annesi Marina’yı ve 4 yaşındaki ikiz kardeşlerini balta ile feci şekilde öldürdükten sonra  intihar  etti.

Cinayet , komşuların eve kimsenin girip çıkmadığını fark etmeleri üzerine ortaya çıktı. Yetkililerin evde  yaptığı  incelemede , cinayetin balta ile işlendiği ortaya çıkarken; Timur’un telefonunda yapılan incelemelerde , büyükanne ve büyükbabasından ve kardeşlerinden bıktığını; annesi ile ilgili de problemleri olduğuna dair notlar bulundu.

"PSİKOLOJİK OLABİLİR"

Ulyanovsk Bölge Savcısı Asistanı Vasily Zima , "Timur , okulda iyi bir öğrenciydi. Özellikle sportif alanlarda başarılıydı" ifadelerini kullanırken , işlenen cinayetin arkasında , Timur’un psikolojik problemleri olabileceğini söyledi.

Rusya Federasyonu Araştırma Komitesi olaya dair geniş çaplı inceleme başlattı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =