Hizbullah liderinden ABD'ye uyarı! Savaş ilanı olur

Lübnan  Hizbullah  Hareketi Lideri Seyyid Hasan Nasrullah ,  ABD  yönetimini uyardığı konuşmasında , İran’a yönelik her türlü  Savaş   ilanı  , direniş ekseninin tümüne  Savaş   ilanı  olacağını belirtti.

haber7
0

Lübnan  Hizbullah  Hareketi Lideri Seyyid Hasan Nasrullah ,  ABD  yönetimini uyardığı konuşmasında ,  İran  a yönelik her türlü  Savaş   ilanı  , direniş ekseninin tümüne  Savaş   ilanı  olacağını belirtti.

Seyyid Hasan Nasrullah 33 günlük savaşın zafer yıldönümünde yaptığı konuşmada ,  Hizbullah  hareketi bölgede direniş ekseninin bir parçası olmaktan onur duyduğunu , zira bu eksen bölgeyi  Savaş  ve yıkıma sürüklemek yerine bölgede  Savaş  çıkmasına engel olduğunu belirtti.

Amerika nın  İran  a karşı  Savaş  ilan etmekten çekinmesine değinen Nasrullah , bu durum  ABD  Başkanı Trump ın  İran  ın askeri gücünün bilincinde olduğunu gösterdiğin kaydetti.

Nasrullah konuşmasının devamında  İran  a yönelik her türlü  Savaş   ilanı  , direniş ekseninin tümüne  Savaş   ilanı  olacağını , ki bu da bölgenin tümünün infilak edeceği anlamına geldiğini vurguladı.

Nasrullah , bu savaşın ateşi düşmanların sadece elini değil , yüzünü ve tüm varlığını yakacağını ifade etti.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =