MİT tespit etti, emniyet kıskıvrak yakaladı!

İstanbul'da  MİT  ve  emniyet  ekipleri tarafından yapılan operasyonda , terör örgütü FETÖ/PDY adına üst düzey çalışmalarda bulundan Saim T , saklandığı evde  kıskıvrak  yakalandı.

haber7
0

MİT İstanbul Bölge Başkanlığı nın yürüttüğü çalışma kapsamında , terör örgütü FETÖ nün öğretmen yapılanmasında yönelik önemli tespitler yapıldı. Terör örgütü FETÖ/PDY kontrolünde faaliyet göstermiş olan Marmara Eğitimciler Federasyonu’nda Başkan olarak görev yapan ve örgütün öğretmen yapılanmasında sorumlu düzeyde faaliyet gösteren Saim T , saklandığı evde  kıskıvrak  yakalandı.MİT VE EMNİYETTEN ORTAK OPERASYON MİT ten yapılan açılklamada , FETÖ/PDY kontrolünde faaliyet göstermiş olan Marmara Eğitimciler Federasyonu’nda Başkan olarak görev yapan ve örgütün öğretmen yapılanmasında sorumlu düzeyde faaliyet gösteren , Bylock kullanıcısı firari FETÖ/PDY mensubu Semih kod adlı Saim T. saklandığı gaybubet evine İstanbul İl  emniyet  Müdürlüğü Güvenlik Şube ekipleri tarafından düzenlenen  OPERASYON  kapsamında gözaltına alınmıştır. ifadeleri yer aldı.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =