Sahaya giren Youtuber'a büyük şok!

İstanbul’da dün oynanan UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında tribünden  Sahaya  atlayan  YouTuber  Ali Abdüsselam Yılmaz , yaptığı hareket nedeniyle abone kaybediyor.

haber7
0

YouTube da 4 buçuk milyondan fazla abonesi , Instagram da ise 1 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla sosyal medyanın gündeminde olan Fester Abdü , son olarak milyonlarca kişinin canlı takip ettiği UEFA Süper Kupa maçında  Sahaya  atlamasıyla adından söz ettirdi. Fester Abdü adı ile bilinen  YouTuber  Ali Abdülselam Yılmaz ın davranışı tepki çekti.Bir gecede 57 bin 777 abone kaybetti Twitter’da #DeliMiNeSanaYakışmadı ve #10MilyonTLCezaVerilsin hashtagleri ile trendtopic (TT) olan Fester Abdü’nün dün Youtube de 4 milyon 583 bin 41 abonesi bulunurken sabah saatlerinde abone sayısı 4 milyon 525 bin 264’e düştü. Bir gecede 57 bin 777 abone kaybeden ve kaybetmeye devam eden  YouTuber  için bazı vatandaşlar sosyal medyaya kanalın takibinden çıktıkları fotoğrafları paylaşmaya başladı. Youtuber in 1993 yılında Adana da dünyaya geldiği , ilk ve ortaokul eğitiminin ardından Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Bölümünden mezun olduğu öğrenildi.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =