Elektrik direğinden düşerek ağır yaralandı

Karabük'te ,  Elektrik  direği ile evi arasındaki kopan  Elektrik  kablosunu tamir etmek için direğe çıkan  Murat Yıldız  (29) , yaklaşık 7 metreden beton zemine  düşerek   ağır  yaralandı.

haber7
0

Olay akşam saatlerinde Yeşil Mahalle Esentepe Caddesi nde meydana geldi.

Murat Yıldız evinin enerjisiz kalmasına sebep olan kopan  Elektrik  kablosunu görünce tamir etmek için direğe çıktı.  Elektrik  direği ile evi arasındaki kabloyu bağlamak isteyen  Murat Yıldız  , dengesini kaybederek yaklaşık 7 metreden beton zemine düştü.

Kanlar içinde kalan  Murat Yıldız  ı gören komşuları 112 Acili arayarak yardım istedi. Gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla  Karabük  Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırılan  Murat Yıldız  tedavi altına alındı.  Murat Yıldız  ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =