Soylu: Bunu yapanın, alkollü sürücüyle arasında bir fark kalmıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , Bolu'nun Gerede ilçesindeki denetimlerinin ardından Sakarya'ya gelerek Anadolu Otoyolu'ndaki trafik akışını havadan denetledi.

haber7
0

Helikopterle Arifiye deki Tank Palet Fabrikası na inen  Soylu  yu ,  Sakarya  Valisi Ahmet Hamdi Nayir , Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile diğer yetkililer karşıladı.

TRAFİK DENETİMİNE KATILDI

Anadolu Otoyolu nun Adapazarı gişelerinde emniyet ekiplerince gerçekleştirilen trafik denetimine katılan  Soylu  , sürücülerle bir süre sohbet etti. Araçlarda bulunan çocuklara hediyeler veren  Soylu  , dikkatli gitmeleri konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Denetim sonrasında gazetecilere açıklama yapan  Soylu  , kendisinin Bolu ve Sakarya da denetimde bulunduğunu , ekiplerin ise Türkiye nin her yerinde bu denetimlere devam ettiğini söyledi.

"TATİL DÖNÜŞÜ BİRAZ YAYILMIŞ DURUMDA"

Bakan  Soylu  , vatandaşların evlerine sağ salim dönebilmesi için denetimlerin bayram süresince yapıldığını belirterek , "Anlaşılıyor ki tatil dönüşü biraz yayılmış durumda. Dün akşam itibarıyla biraz yoğunluk vardı. Bugün yoğunluk nispeten aynı noktada." diye konuştu.

"CEP TELEFONUYLA KONUŞANLARIN , ALKOLLÜ SÜRÜCÜYLE ARALARINDA BİR  fark  KALMIYOR"

Sürücülere dinlenerek gitmeleri tavsiyesinde bulunan  Soylu  , araç ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =