İstanbul-İzmir Otoyolu'nda bayram tatili dönüşü başladı

Kurban Bayramı'nda tatil beldelerine ya da yakınlarını ziyaretlere gidenler , tatilinin son gününde dönüş yolculuğuna başladı. Daha önceki  bayram  tatillerinde yoğunluk yaşanan İzmir-İstanbul Karayolu'nun Bursa

haber7
0

Kurban Bayramı tatilinin son gününde şehir dışına çıkan vatandaşların dönüş yolculuğu başladı.

 

 

Geşmiş yıllarda  bayram  süresince yurt genelinde  trafik  akışının en yoğun olduğu illerin başında gelen Bursa ve Yalova da bu kez korkulan olmadı.

8 ,5 SAATTEN 3 ,5 SAATE DÜŞTÜ

 

 

İstanbul ile İzmir arasında 8.5 saati bulan seyahat süresini 3.5 saate düşüren otoyolun açılmasıyla birlikte araçların şehir içlerine girmeden  Otoyolu  kullanmaları nedeniyle Bursa ve Yalova da şehit içi trafiğinde herhangi bir sıkışıklık yaşanmadı.

Bursa Batı Gişeleri nde Otoyol ücretini nakit ödeyen sürücüler kuyruk oluştururken , Hızlı Geçiş Sistemi nin olduğu gişe noktalarında  trafik  yoğunluğu oluşmadan geçişler sağlanıyor.

SÜRÜCÜLER MEMNUN Öte yandan yeni açılan İstanbul-İzmir yolunu kullanan sürücüler , yolculuk sürelerinin kısalmasından ve  trafik  yoğunluğunun oluşmamasından dolayı memnun olduklarını ifade ettiler.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =