En büyük destekçisi Trump'tı! Suçlu bulundu

İsveç'te bir kavgaya karıştığı için hakkında dava açılan ünlü rap şarkıcısı  ASAP Rocky  ve iki koruması  Suçlu  bulundu.

haber7
0

BBC nin haberine göre , 30 Haziran da  Stockholm  de yanlarına yaklaşan "göçmen kökenli genci darbetmeleri" nedeniyle haklarında açılan davada suçlu bulunan  ASAP Rocky  ve iki korumasına para cezası verildi.

 

 

Mahkeme , sanıkların aynı suçu iki yılda tekrarlamaları durumunda hapis cezası almalarına da hükmetti.

Kararda , saldırının hapis cezası verilecek bir niteliğe sahip olmadığı , bu yüzden sanıklara 2 yıl tecil cezası verildiği kaydedildi.

 

 

Mahkeme , saldırıya uğrayan 19 yaşındaki gence de tazminat ödenmesine hükmetti.

Olay sonrası 3 Temmuz da tutuklanan ve 2 Ağustos a kadar nezarette kalan şarkıcı ve korumaları , tutuksuz yargılanlarına karar verilmesinin ardından ABD ye dönmüştü.

ŞARKICIYA EN BÜYÜK DESTEK  TRUMP  TAN GELMİŞTİ

Gerçek adı Rakim Mayers olan 30 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı ve tasarımcı  ASAP Rocky  , 30 Haziran da  Stockholm  ün şehir merkezinde yanına yaklaşan göçmen kökenli genci boynundan tutarak yere çarpmış , daha sonra korumalarıyla tekmelemişti.

Görüntülerin internete düşmesinin ardından hakkında soruşturma başlatılan ünlü sanatçıya en büyük destek ABD Başkanı Donald  TRUMP  tan gelmişti.

İsveç Başbakanı  Stefan Löfven  i arayan  TRUMP  , Rocky ye şahsen kefil olduğunu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =