Muğla'da bayram trafiği havadan görüntülendi

Kurban Bayramının son günü  Muğla  İl Emniyet Müdürlüğü tarafından  trafik   havadan  ve karadan denetlendi. Denetimlere  Muğla  İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya da katılırken , şu anda  Muğla  il gene

haber7
0

Emniyet Genel Müdürlüğü  Havacılık Daire Başkanlığı  tarafından  Muğla  iline görevlendirilen polis helikopteri öğlen saatlerinde havalanarak Marmaris’ten Bodrum’a kadar uzanan tüm karayollarında  trafik  akımını ve yolları kontrol etti.  Denetim  ve kontrole  Muğla  İl Emniyet Müdürü  Hakan Çetinkaya  ,  trafik  Tescil ve Denetleme Şube Müdürü  Raşit Tosun  ile birlikte gerçekleştirirken şu an itibariyle il genelinde trafikte herhangi bir aksama ve sorun yaşanmadığı yolların da açık olduğu belirlendi. 

Emniyet Genel Müdürülüğü  Havacılık Daire Başkanlığı  tarafından  turizm  sezonu önce Muğla’ya görevlendirilen polis helikopterinin sezon boyunca  trafik  , asayiş , terör ,  göçmen  kaçaklığı olayları başta olmak üzere tüm olaylar için görev yaptığı belirtildi.  Denetim  ve kontrollerin devam edeceği belirtildi. 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =