Çanakkale iskelesinde uzun araç kuyruğu

Kurban Bayramı’nın son gününde dönüş hazırlığına başlayan tatilciler , Çanakkale iskelelerinde  uzun   araç   kuyruğu  oluşturdu.

haber7
0

Bayram tatilini ailelerinin yanında ya da yaşadıkları şehirden farklı bir bölgede geçirmek isteyen vatandaşlar , arife günü özellikle Eceabat ve Kilitbahir iskelelerinde  uzun  kuyruklar oluşturarak  Çanakkale  iskelesine varmışlardı. Bayramın son günüyle beraber dönüş hazırlığına başlayan tatilciler ,  Çanakkale  İskelesi’nden Eceabat ve Kilitbahir İskelesi’ne ulaşmak için bunaltıcı sıcak altında bekleyişlerini sürdürüyor. 

Öte yandan Çanakkale’de deniz ulaşımını sağlayan Gestaş A.Ş. , her bayram olduğu gibi bu bayram da tüm filosuyla vatandaşlara hizmet veriyor. Saatsiz ring seferleri düzenleyen Gestaş A.Ş.; Kabatepe-Gökçeada hattında 3 , Güney Marmara hattında 2 , Geyikli-Bozcaada hattında 2 , Çanakkale-Bozcaada hattında 1 , Çanakkale-Kilitbahir-Eceabat hattında 7 , Gelibolu-Lapseki hattında 5 ve Ayvacık-Midilli hattında 1 olmak üzere toplam 21 feribot ile tatilcilere aralıksız hizmet veriyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =