Belediye başkanının aracı gelin arabası oldu

Elazığ'da bedensel engelli Tuğçe Çolak ile Erhan Naynal dünya evine girdi.  Belediye  Başkanı  Şahin Şerifoğulları  , mutlu çift için makam aracını tahsis etti.

haber7
0

Elazığ  Belediye  Başkanı  Şahin Şerifoğulları  , dünya evine giren bedensel engelli Tuğçe Çolak ile Erhan Naynal çifti için makam aracını  gelin   arabası  yaptı.

İstanbul da mobilya dükkanı işleten 27 yaşındaki Naynal , zaman zaman gelip gittiği memleketi  Elazığ  da , 4 yıl önce bedensel engelli 27 yaşındaki Çolak ile tanıştı. Uzun süren bir arkadaşlığın ardından aşık olduğu Çolak ile evlenmeye karar veren Naynal , İstanbul daki dükkanını kapatarak , memleketine yerleşti.    

Naynal ve Çolak çifti , kıyılan nikahın ardından Kültür Park Mamüratül Aziz Salonu nda düzenlenen törenle dünya evine girdi. Yeni çifte jest yapan Şerifoğulları , süslettiği makam aracını  gelin   arabası  olarak gönderdi.

Damat Naynal , gazetecilere yaptığı açıklamada , çok sevdiği Çolak ile dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Desteklerinden dolayı Başkan Şerifoğulları na teşekkür eden Naynal , "Tanışmamız ortak bir arkadaşımızla 4 sene önce başladı. O zamandan beri arkadaşlığımız devam ediyordu. Bu sene de evlenmeye karar verdik , böylece mutluluğa adım attık." dedi.

Gelin Çolak ise kendisi için unutulmaz bir gün olduğunu aktararak , "Evlilik sadakat , güvendir ,  evleneceğin insanı dağ gibi görmektir , yaslandığın zaman yıkılmayacağını bilmektir. Ben o dağı bulduğuma inanıyorum , darısı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =