Dünyaca ünlü sinema oyuncusundan skandal açıklama! Geri adım attı

Hindistanlı oyuncu ve  UNICEF  İyi Niyet Elçisi  Priyanka Chopra  , Los Angeles'ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Bir seyirci Chopra'yı "nükleer savaşı kışkırtmakla" su

haber7
0

Hindistan ordusuna ait jetlerin ,  Cammu Keşmir  bölgesindeki saldırıları düzenlediği iddia edilen Ceyş-i Muhammed (JeM) örgütünün  Pakistan  daki kampını vurmasının ardından 26 Şubat ta bir tweet atan Chopra , "Jain Hind #HindistanSilahlıKuvvetleri" ifadelerini kullanmıştı.

"Jai Hind" Hindistanlı siyasetçilerin sıkça kullandığı bir slogan ve "Hindistan’ı selamlayın" anlamına geliyor.

Hindistanlı oyuncu ve  UNICEF  İyi Niyet Elçisi  Priyanka Chopra  ,  Los Angeles  ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Etkinliğin soru-cevap bölümünde söz alarak Chopra yı suçlayan Pakistanlı bir kadın seyirci , "Senin insanlık hakkında konuşmanı dinlemek biraz zordu çünkü komşun olarak , bir Pakistanlı olarak senin ikiyüzlü olduğunu düşünüyorum. Sen bir  UNICEF  barış elçisisin ve  Pakistan  a karşı bir nükleer savaşa destek veriyorsun. Benim gibi milyonlarca Pakistanlı  Bollywood  daki işlerinde sana destek verdi ve sen nükleer savaş istedin" dedi.

Genç kadına sakince yanıt veren  Priyanka Chopra  ise , "savaşa düşkün olmadığını" söylerken , "Savaş gerçekten düşkün olduğum bir şey değil ama ben bir vatanseverim" dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =