Terim'den Albayrak'a: Acilen almalıyız!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih  Terim  , İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan ön libero transferi için çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

haber7
0

4-1 lik Fiorentina yenilgisi sonrası İkinci Başkan Abdurrahim  Albayrak  ile görüşen Fatih  Terim  , ön libero transferi için gaza basmalarını istedi. Fiorentina maçında oynan futboldan çok ilk yarıda yenen gollerde ön libero eksikliği bariz şekilde dikkat çekti. Tecrübeli teknik adam maçtan sonra bir araya geldiği Abdurrahim  Albayrak  a , Fred , Nampalys Mendy ve Prade in transferi konusundaki gelişmeleri sorduğu ve "Acilen ön libero almalıyız" dediği öğrenildi.FIORENTINA SONRASI SERT UYARI Fiorentina karşısında alınan 4-1 lik kötü sonuç kadar oynanan kötü futbol da teknik direktör Fatih  Terim  in canını sıktı. Ligin başlamasına 1 haftadan az bir süre kala Fiorentina karşısında futbol olarak aciz durumlara düşülmesi üzerine tecrübeli teknik adam oyuncularıyla maçtan sonra bir toplantı yaptı.  Terim  , "Bu halde lige girersek duman oluruz. Herkes bu bir hafta içinde kendisine çeki düzen versin" diye konuştu. (Akşam)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =