Kjaer transferi için Ali Koç devreye giriyor

Fenerbahçe'de hedef , Kjaer'i bedelsiz olarak kiralamak. Başkan  Ali  Koç'un sportif direktör Monchi ile bir araya geleceği ve bu konuda ikna etmeye çalışacağı ifade ediliyor.

haber7
0

Lig öncesi oynadığı hazırlık maçlarında iyi bir görüntü vermeyen Fenerbahçe detransfer çalışmaları hız kazanmış durumda... Özellikle savunma bölgesine takviye yapmak için kolları sıvayan Sarı- Lacivertliler , Zanka nın ardından 2. Danimarkalı yı da bitirmek istiyor.UZUN SÜREDİR GÜNDEMDE Başkan  Ali  Koç un uzun süredir gündemde yer alan Simon  Kjaer  konusunda bizzat  devreye  girdiği öğrenildi. Başkan Koç hem tecrübeli yıldız hem de Sevilla ile görüşecek.MONCHI İLE GÖRÜŞÜLECEK F.Bahçe de hedef ,  Kjaer  i bedelsiz olarak kiralamak... Başkan  Ali  Koç un sportif direktör Monchi ile bir araya geleceği ve bu konuda ikna etmeye çalışacağı ifade ediliyor.3 MİLYON EURO VERİLECEK Ayrıca Sevilla da aldığı 4 milyon Euro maaşı  Fenerbahçe  den isteyen  Kjaer  den de indirim talep edilecek. Yönetim yıllık 3 milyon Euro yu gözden çıkarmış durumda..

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =