F.Bahçe, Durmisi'yle ön protokol imzaladı!

Fenerbahçe , Sırp sol bek Kolarov için 2 milyon euroya çıkarken , Roma karar vermedi. Sarı-lacivertliler cumaya kadar olumlu cevap gelmezse , Durmisi'ye yönelecek.

haber7
0

Fenerbahçe , sol bek transferinde B planını hazırda tutuyor.  Fenerbahçe  yönetimi , Teknik Direktör Ersun Yanal ın isteği üzerine sol bek için önceliği Roma da forma giyen Kolarov a vermişti.  Oyuncu ile senelik 2.5 milyon euroya el sıkışan Sarı-Lacivertliler en başta 5 milyon eurodan kapıyı açan Roma ya ise bonservis bedeli olarak 2 milyon euro teklif etmişti.  İtalyan yöneticiler , hem rakamı yetersiz buldukları için , hem de Teknik Direktör Paulo Fonseca bu oyuncuyu satmaya yanaşmadığından henüz olumlu bir cevap vermedi. DURMİSİ  yle  ÖN  protokol  İMZALANDI Fenerbahçe nin Roma ya cuma gününe kadar süre tanıdığı ifade edilirken , bu tarihe kadar olumlu cevap gelmezse alternatif isim olarak Rıza  Durmisi  devreye girecek.  Sportif Direktör Comolli , hem Danimarkalı oyuncu ile hem de kulübü Lazio ile anlaşmaya varırken , nihai görüşme için süre istedi. Kolarov transferi olmazsa , Fener ,  Durmisi  için hemen devreye girecek ve yapılan ön  protokol  geçerlilik kazanacak. Fener ,  Durmisi  için Lazio ya 2.5 milyon euro verecek. (Star)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =