Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'yi ziyaret edecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı , "Cumhurbaşkanımız son AK Parti Grup Toplantısında seçim bölgelerini  ziyaret  edeceğini söylemişti. İlk programı  Rize  gözüküyor." dedi.

haber7
0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın , Rize ziyaretini bayramın ardından gerçekleştireceğini belirterek , "Cumhurbaşkanımız son AK Parti Grup Toplantısında seçim bölgelerini  ziyaret  edeceğini söylemişti. İlk programı  Rize  gözüküyor." dedi.

Yazıcı ,  Rize  Valiliği ile Belediye Başkanlığınca 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Vatandaşlarla bayramlaşan Yazıcı , çocuklara harçlık verdi. Yazıcı , daha sonra vatandaşlara pilav ve kavurma ikram etti.

Yazıcı , burada gazetecilere yaptığı açıklamada , bayramların önemine işaret etti.

Kurban Bayramı nın farklı bir özelliği olduğunu ifade eden Yazıcı , "Değerler itibarıyla Kurban Bayramı nın insanlar üzerinde etkisi çok fazla. Sosyal etkisi , yardımlaşma ve toplumsal dayanışması var. Bayram , kardeşliğimizin pekişmesine çok güçlü katkı sağlar." diye konuştu.

Yazıcı ,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ile dün akşam telefonla bayramlaştığını kaydederek , şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanımız son AK Parti Grup ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =