Konya'dan net mesaj: Kimse aramıza giremez

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum , bayramlaşmak için Konya'yı ziyaret etti.  Konya  ile AK Parti'nin arasına kimsenin giremediğini hatırlatan Kurum , "Konya ile liderimiz , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın

haber7
0

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum , "Hiçbir zaman  Konya  ile AK Parti’nin arasına  Kimse  girememiştir.  Konya  ile liderimiz , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına  Kimse  girememiştir , giremeyecektir" dedi.

Kurum ,  AK Parti   Konya  İl Başkanlığınca , Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada , tüm  AK Parti  teşkilatlarının ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.

AK Parti’nin ülkenin huzur ve güvenliği , kardeşliğinin , birlik ve beraberliğinin güçlenmesi için çalıştığını belirten Kurum , “İki gün sonra AK Partimizin 18. yıl dönümü. İnşallah bu teşkilatla , bu kardeşlerimizle , biz yeni 18 yılların kapısını hep birlikte aralayacağız.  Konya  mız gönüllerin şehridir.  AK Parti  gönüllerin partisidir ve 17 yıldır liderimizin arkasında dimdik durmuş bir partidir. Hiçbir zaman  Konya  ile AK Parti’nin arasına  Kimse  girememiştir.  Konya  ile liderimiz , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arasına  Kimse  girememiştir , giremeyecektir." ifadelerini kullandı.

Kurum ,  Konya  ziyareti öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğünü vurgulayarak , şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız , buraya geleceğimizi öğrendiğinde , ‘Ben de en yakın zamanda ilk büyükşehir belediye başkanlığı olarak Konya’mıza geleceğim ve kardeşlerimle , hemşehrilerimle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =