Putin'i böyle görenler şaştı kaldı

Rusya lideri Vladimir  Putin  , ‘Gece Kurtları’ motosiklet kulübünün Kırım’ın  Sivastopol  kentinde organize ettiği ‘Babil’in Gölgesi’ adlı uluslararası motor gösterisine , kendi kullandığı

haber7
0

Motosikleti kullanan Putin’e  Kırım  lideri  Sergey Aksenov  ve  Sivastopol  Vali Vekili  Mihail Razvojayev  eşlik etti.

Putin , Gece Kurtları’nın lideri Aleksandr Zaldostanov’un eşliğinde doğrudan sahneye yanaştı ve oradan festivalin katılımcılarına seslendi.

Rus lider , "Hepinizi burada gördüğüme çok sevindim , 10 yıl önce başlatılan bu geleneğe devam ediyor olmanızdan büyük mutluluk duydum. 10. Yıldönümünüzü kutlar , hepinize en iyi dileklerimi sunarım" diye konuştu.

Gece Kurtları motosiklet kulübünün bu yıl 11’incisini düzenlediği "Babil’in Gölgesi" adlı motosiklet gösterisi , 10 yıl önce  Sivastopol  yakınlarındaki Gasfort Dağı’nda başlatılmıştı. Bu yılki gösteri , geleneksel olarak görkemli motosiklet performanslarından , havai fişekli gösteriden ve çeşitli müzik topluluklarının performanslarını ortaya koyacağı konserlerden oluşuyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =