Acemli kasaplar hastanelik oldu!

Samsun ve Adıyaman'da acemi  kasaplar   Kurban  keserken veya kesene yardım ederken kendilerin kesip  hastanelik  oldular.

haber7
0

Samsun da her  Kurban  Bayramı nda olduğu gibi bu bayram da da bildik görüntüler ortaya çıktı.  Kurban  kesimli sırasında acemi  kasaplar  ye kazara kendilerini kestiler , yada kurbanlık hayvanların boynuz darbeleri sonucu yara sürüklenmeleri sonucu çeşitli yerlerinden yaralanarak  hastanelik  oldular. Kendini kesen ve yaralanan vatandaşlar Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi aciline akın ettiler. 

ADIYAMAN DA DA  kasaplar  KENDİLERİNİ KESTİ

Adıyaman’da  Kurban  Bayramının ilk gününde onlarca vatandaş , kurbanlık yerine kendilerini kesince  hastanelik  oldu.   Kurban  kesmek isterken kendilerini kesen acemi vatandaşlar hastaneye kaldırılırken , bazı vatandaşlar ise kurbanlıkların saldırısına uğradı. 

Acemi  kasaplar  hastanede yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =