'Çılgın Bernie'nin çılgın seçim projesi! ABD bunu konuşuyor

ABD'de 2020'de yapılacak başkanlık seçimlerinde aday olan "Çılgın" lakaplı Vermont Senatörü  Bernie  Sanders , seçilmesi durumunda UFO'larla ilgili her türlü bilgiyi kamuoyuyla paylaşac

haber7
0

Fox News in haberine göre ,  ABD  de yayın yapan bir podcast programına konuk olan  Bernie  Sanders , karısının , bir senatör olarak  UFO  larla ilgili ne kadar bilgi sahibi olabileceğini sorduğunu , kendisinin de ona başkan seçilirse uzaylılarla ilgili devletin elindeki tüm bilgileri kamuoyuyla paylaşma sözünü verdiğini bildirdi.

ABD Başkanı Donald  Trump  , haziran ayında ABC de katıldığı bir programda , askeri pilotların son zamanlarda gördüğünü ileri sürdüğü hareket eden bazı gök cisimleriyle ilgili olarak kendisine kısa bir bilgi notu geldiğini , ancak  UFO  lara inanmadığını belirtmişti.

New York Times ın mayıs ayında yayımladığı bir haberde ,  ABD  donanmasında çalışan bazı pilotların , 2014 ve 2015 yıllarında ülkenin doğu kıyılarında tanımlanamayan uçan cisimler gördüğü ifade edilmişti.

Dünya Dışı Akıllı Yaşam Araştırma (SETI) Enstitüsünden gökbilimci  Seth Shostak  da uçan cisimlerle ilgili olarak , radar sistemlerinde yapılan her türlü iyileştirmenin ardından görülen bazı teknik sorunların , buna yol açabileceğini kaydetmişti.

ABD Savunma Bakanlığı haziran ayında senatonun istihbarat kurulu başkan yardımcısı Virgiana Senatörü Mark Warner a konuyla ilgili brifing vermiş , ancak meselenin dünya dışı varlıklardan ziyade güvenlik meselesi boyutunda ele alındığı aktarılmıştı.

ABD de 2016 yılında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =