Kızını, amcasını, dayısını ve arkadaşlarını belediyeye yerleştirdi

 İzmir   Kemalpaşa   Belediye  Başkanı  Rıdvan Karakayalı  , kızı , amcası , dayısı ve  arkadaşlarını   belediyeye  yerleştirdi. Emekli 4 arkadaşını yönetici yapan CHP’li Karakayalı , amcası Osman Oray ile dayısı Burhan Güneş’

haber7
0

Geçtiğimiz günlerde işyerini bastığı eski ortağını yumruklayan , ilçedeki Suriyelileri kovmakla tehdit eden İzmir’in  Kemalpaşa   Belediye  Başkanı CHP’li  Rıdvan Karakayalı  belediyeyi aile çiftliğine çevirmiş. Mazbatayı aldıktan sonra 91 kişiyi işten çıkaran Karakayalı’nın ,  belediyeye  akraba çevresi ile İYİ Parti ve CHP’nin  Kemalpaşa  ilçe yönetiminden işe alım yaptığı ortaya çıktı.

 

 

AMCA-DAYI EL ELE

Emekli dört arkadaşını yönetici olarak işe alan CHP’li başkan ,  Kızını  da  belediyeye  yerleştirdi. Amcası Osman Oray ve dayısı Burhan Güneş’i  Belediye  şirketine hukuk müşavirliğine getiren Karakayalı , İYİ Parti ve CHP’li ilçe yöneticilerini de unutmadı. İYİ Parti  Kemalpaşa  İlçe Başkanı Coşkun Kılıç’ı spor biriminde koordinatörlük görevine getiren Karakayalı , CHP  Kemalpaşa  İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Sulu’yu da sözleşmeli hukuk danışmanlığı görevine getirdi. CHP’li başkan partisinin  Kemalpaşa  Gençlik Kolları Başkanı İsmet Baysu’yu Kültür Müdürlüğüne , CHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Ali Oray’ı ise Kennel Şirketine Genel Müdür olarak atadı.

 

 

SÖZÜNÜ TUTMADI

Karakayalı’nın seçim meydanlarında verdiği sözleri tutmadığını ifade eden AK Parti ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =