Careem'den taksi kaptanlarına yolculuk başına ek gelir

Türkiye'de sarı ve turkuaz taksiler aracılığı ile hizmet veren Dubai merkezli araç çağırma uygulaması  Careem  , kaptanlara yönelik olarak yaz kampanyası başlattı. Buna göre kaptanlar her 2 yolculuktan 10 yolculu

haber7
0

Türkiye deki faaliyetlerine 3 yıl önce başlayan  Careem  , kaptanlar için yaz aylarına yönelik olarak yeni bir bonus kampanyası başlattı. Buna göre kaptanlar tamamladıkları her 2  yolculuk  için ek 25 TL bonus alacak ve 10 yolculuğa ulaştıklarında toplam 125 TL ek kazanç sağlayacaklar.  

KAPTANLARIN GÜNLÜK KAZANÇLARINA KATKIDA BULUNMAK İSTİYORUZ

Kaptanların şirketin kimliği olduğunu söyleyen  Careem  Gelişen Pazarlar Direktörü İbrahim Manna , amaçlarının kaptanların günlük kazançlarına katkıda bulunmak olduğunu söyledi. 

Kaptanlar için yeni programlar başlatmaya yönelik çalışmaların sürdüğünü anlatan Manna , bölge genelinde başlattıkları “Kaptan Sadakat Programını” yakın gelecekte Türkiye’de de uygulayacaklarını vurguladı. Manna , "Bu programların amacı , kaptanların deneyimlerini zenginleştirmek , motivasyonlarını artırmak , şirketin en önemli dayanağı olduklarını hissettirmek ve Careem’in Türkiye’deki başarısına olan katkılarını takdir etmektir. Ödül ve bonus programı  Careem  kaptanlarının çabalarına küçük bir teşekkür etmeyi amaçlayan benzersiz bir programdır. " dedi. 

Kaptanların çalışma saatlerinin esnek olduğuna ve bazılarının ailelerine daha fazla  gelir  sağlayabilmek için uzun saatler boyunca çalışmak zorunda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =