Kocaman: Her türlü yarışın içerisinde olacağız

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut  Kocaman  , yapılacak 1-2 takviye ile birlikte ligde bu sezon üst sıralar adına  Her   türlü   yarışın   içerisinde  olacaklarını söyledi.

haber7
0

Konyaspor , yeni sezon hazırlıklarına 3 günlük aranın ardından devam etti. Kayacık Tesisleri nde gerçekleştirilen antrenmana yeni transfer Marin Anicic’de katıldı. Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman 4’e 1 top oyunu ile devam etti. Antrenman çift kale maç ve tempolu koşu ile tamamlandı. Fallou Diagne ve Paolo Hurtado takımdan ayrı olarak çalıştı.

 

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Aykut  Kocaman  , “Maçların sonuçları iyi geçtiği zaman genellikle kamplarda iyi geçmiş diye düşünülüyor. Maç sonuçları iyi olmadığı zaman da kamp dönemleriyle ilgili olumsuz düşünceler de olabiliyor. İşin bir tarafı böyle. İfade etmek istediğim amacımıza uygun bir kamp dönemi geçirdiğimiz. Aslında ikinci kamp dönemi için yurt dışındaki ülkeleri seçmenin iki nedeni oluyor. Geçmişten gelen bir neden diye düşünüyorum. Hem yabancı takımlarla , uluslararası nitelikte maç oynama şansını veriyor. Aynı zamanda da gittiğimiz ülkeler ortalama sıcaklık seviyesi yazın bu aylarında bizim ülkemizden nispeten biraz daha futbol antrenmanı ve maç yapmaya uygun diye düşünüldüğü için bu tip seçimler yapılıyor. Fakat bu sefer hava durumu adına böyle olmadığını söyleyebilirim. En azından ikinci bölüm için. Kampın birinci bölümünde güzel maçlar oynadık. Özellikle 3 tane Hollanda takımıyla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =