Karaman: 'Mazeretlerin arkasına sığınmadık'

 Trabzonspor  Teknik Direktörü Ünal  Karaman  Sparta Prag ile yarın oynayacakları UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçında mazeretlerinin olmadığını söyledi.

haber7
0

UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçında yarın Sparta Prag ile karşılaşacak  Trabzonspor  da teknik direktör  Karaman  ve Çek futbolcu Filip Novak , Generali Stadı nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ünal  Karaman  , yarınki maçı iki köklü kulübün oynayacağı önemli müsabaka olarak nitelendirerek , "İki takımın da mazisi başarılarla dolu. Her iki takım için de zorlu bir müsabaka olacak." dedi.

Rakiplerinin biraz daha avantajlı olduğunu belirten  Karaman  , "Biz hiçbir zaman  Mazeretlerin   arkasına  sığınmadık. Yine çıkıp oynayacağız. Rakibimize saygı duyuyoruz elbette. Ancak inancımız her şeyin önünde olmak kaydıyla yarınki müsabakaya hazırlandık." diye konuştu.

Bordo-mavili takımın teknik direktörü , başlangıçların her zaman zor olduğuna dikkati çekerek , şu ifadeleri kullandı:

"Biz geçen sene de tabii ki bilinmezliğin içinde başlamıştık. Futbol aslında zor bir oyun değil. Doğru işler yapmak için sahada çaba sarf ediyoruz. Tüm meslektaşlarımız elinde olan oyuncularla sahada en iyi kadroyla çıkıp kazanma adına gayret gösteriyorlar. Tabii ki  kadro yapısının oturmasıyla beraber birbirimizi daha iyi anlayıp tanımayla beraber , bizim için silah olan en önemli şeyin güven ve iletişim olduğu ortam içinde spor kamuoyunun takdirini kazanmış bir oyun oynadık. Zaman zaman arzu etmediğimiz sonuçlar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =