Ankara'da gıda deposunda yangın

Ankara'da toptan  gıda  maddelerinin bulunduğu depoda  yangın  çıktı. 2 saat süren çalışma sonrası söndürülen yangında deponun bir kısmı zarar gördü.

haber7
0

Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi nde yer alan toptan  gıda  maddelerinin bulunduğu depoda bilinmeyen nedenle  yangın  çıktı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışması sonucu kontrol altına alınan  yangın  sonrası deponun bir kısmı zarar gördü. Yangın , öğlen saatlerinde OSTİM Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan toptan  gıda  maddelerinin bulunduğu depoda meydana geldi. Henüz belirlenemeyen nedenle depo içerisinde çıkan alevleri gören işçiler yangına müdahale etti. Ancak  yangın  bir anda büyüdü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye , sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Bölgeye gelen itfaiye ekipleri , alevlere müdahale etti.

Yangın itfaiyenin yaklaşık 2 saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı. Bu sırada bazı işçiler depo içerisinde bulunan koli yüklü sigaraları dışarıya çıkardı. Yangında , depo içerisinde bulunan çok sayıda kozmetik ve temizlik ürünü yandı.  yangın  sırasında işçilerden 2 si rahatsızlanarak ambulansla hastaneye sevk edildi. Dumandan etkilenen bir kişiye de olay yerinde müdahale edildi. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =