Korkunç olay! Çocuğunu bu hale getirdi

Samsun’da babasıyla yaşayan 7 yaşındaki bir çocuğun ayrı yaşadığı annesi tarafından Van’a kaçırılıp işkenceye maruz kaldığı iddia edildi. Eli matkapla delindiği iddia edilen çocuğun vücudu ise ıs

haber7
0

İddiaya göre , Samsun’un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi’nde esnaflık yapan Emrah Asan (40) , yaklaşık 5 yıl önce eşi Ayla K.’dan boşandı. İddiaya göre , Van da bir ilkokulda öğretmenlik yapan Ayla K. , 1 ay önce 7 yaşındaki çocukları Ömer Yusuf Asan’ı kendi annesiyle birlikte Van’a kaçırdı. Küçük Ömer , Van’a gittikten birkaç gün sonra “babama gideceğim” deyince annesi Ayla K. ve annesinin birlikte yaşadığı İnan K. tarafından işkencelere maruz kaldı. Annesi ve birlikte yaşadığı şahıs tarafından eli matkapla delinmeye çalışılan küçük  çocuk  daha sonra uykusundan uyandırılıp vücudunun çoğu yeri ısırılarak tahrip edildi. En sonra nokta olarak anne ve birlikte yaşadığı adam tarafından ölmesi için Van Gölü’ne atıldığı ileri sürülen 7 yaşındaki  çocuk  yüzme bilmesi sayesinde hayatta kaldı.

Baba şikayetçi oldu   Çocuğun durumunu gören bir başka aile ise çocuğun yanına gidip babasının numarasını istedi. Durumu öğrenen baba Emrah Asan , Van’a gidip çocuğunu annesinin yanından aldı. Anneden ve yanında yaşadığı şahıstan şikayetçi olan Emrah Asan , çocuğuna  işkence  yapan kişilerin en ağır cezayı almasını istedi.

“Van Gölü’ne atmaya kalkmışlar”   Yaşadığı acıyı anlatan baba Emrah ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =