Türkiye’ye bu kez kablosuz kulaklığıyla geldi

Huawei’nin Apple’ın AirPods ve Samsung’un Galaxy Buds’ına karşı çıkardığı  kablosuz  kulaklığı Türkiye pazarına da giriş yaptı.  Huawei  FreeBuds Lite kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor?

haber7
0

Çinli teknoloji şirketi Huawei ,  kablosuz  kulaklığı  Huawei  FreeBuds Lite’ı Türkiye’de satışa sundu. Apple’ın AirPods ve Samsung’un Galaxy Buds’ına rakip olarak geliştirilen  Huawei  FreeBuds Lite , dokunmatik kontrol , aktif gürültü önleme ve 12 saat kesintisiz çalma süresi gibi özelliklere sahip.

 

 

Karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçenekleri bulunan FreeBuds Lite’ın toplam 4 çift değiştirilebilir kulak ucu seçenekleri arasında spor yapanlar için de terlemeyi önleyen , hafif , yumuşak , silikon formda olan kulak ucu da bulunuyor.

Telefon görüşmeleri için her kulaklıkta çift mikrofon barındıran  kablosuz  kulaklık , şarj kutusu içerisinde otomatik olarak şarj oluyor , kutu açıldığı anda Bluetooth ile otomatik olarak akıllı cep telefonuna bağlanıyor.

 

 

Dış yüzeyleri dokunmatik alanlara sahip olan  Huawei  FreeBuds Lite , akıllı cep telefonlarının yapay zeka asistanları (Google Asistan ve Siri) ile de kullanılabiliyor. Her iki kulaklığa birden iki kere dokunarak aramalar cevaplandırılabiliyor ve sonlandırılabiliyor. Ayrıca sağ kulaklığa iki kere dokunarak müzik fonksiyonları ayarlanabiliyor. 

15 DAKİKALIK ŞARJ İLE 1.5 SAATLİK MÜZİK DİNLEME

FreeBuds Lite’ın kulak içine denk gelen kısmında kullanılan kızılötesi algılayıcılar , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =