Alper Potuk'un aklı babasında! Kanser...

Babası  Kanser  ile mücadele veren ve bu nedenle futbola konsantre olmakta zorlanan Alper'in , teknik direktör Ersun Yanal'a ''Gerekirse maaşımda indirim yapılsın'' dediği öğrenildi.

haber7
0

Fenerbahçe de son dönemde en çok tartışılan isimlerin başında  Alper   Potuk  geliyor.

Sözcü Gazetesi nin haberine göre , Milli yıldız oynadığı zaman "Kötü" deniyor; onu sahaya süren hocalar da forma verdikleri için eleştiriyor. Camiada ve taraftarlar arasında "Aldığı paranın karşılığını vermiyor" diyenler de var.  Alper  in asıl probleminin perde arkasına ulaşıldı.  Edinilen bilgiye göre , 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun babası Mustafa  Potuk  kolon kanseri.  Alper  bu nedenle sıkıntılı ve futbola konsantre olmakta zorlanıyor.

Bazı taraftarların tepki gösterdiği  Alper  in Teknik Direktör Ersun Yanal ile bir görüşme yaptığı ve bu konuda serzenişte bulunduğu öğrenildi.

Milli futbolcunun Yanal a "İstenirse maaşımda indirime gidebilirim" dediği belirtildi. Bu durumu öğrenen Başkan Ali Koç da  Alper  e kol kanat gerdi. Sağlık ve aile konularındaki hassasiyeti ile bilinen Koç , futbolcusuna babasının hastalığı ile bizzat ilgilenme sözü verdi. Takım kaptanları Emre ve Hasan Ali ye de  Alper  e destek olunması talimatı verildi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =