PKK belediyede! Karargaha çevirdiler

HDP’li Diyarbakır Büyükşehir  Belediye  Başkanı Selçuk Mızraklı 4 ayda belediyeyi  PKK  karargahına çevirdi. PKK’nın elebaşlarından Muzaffer Ayata’nın yakını ‘başkan danışmanı’ , Sabri Ok&r

haber7
0

31 Mart seçimlerinden sonra yaptığı ilk açıklamada  PKK  bağlantıları nedeniyle işten çıkarılanları geri alacağını duyuran HDP’li Diyarbakır  Belediye  Başkanı Selçuk Mızraklı , dediğini fazlasıyla yaptı! 4 ayda belediyeyi  PKK  kampına çeviren Mızraklı ,  terör örgütü  elebaşlarının yakınlarını da abad etti.

KIRMIZI BÜLTENLE ARANIYOR

16 Nisan’da mazbatasını alan Mızraklı’nın ilk kıyağı  terör örgütü  PKK’nın Kandil ve Avrupa’daki elebaşlarına oldu. PKK’nın kurucularından , terörist başı Öcalan’ın yakın arkadaşı Muzaffer Ayata’nın yakını Koçali Özipek , Mızraklı tarafından işe alındı. Kırmızı listede aranan Ayata’nın yakını Özipek ‘tam yetkili başkan danışmanı’ oldu. Belediyeye kapağı atanlardan birisi de Selda Baran oldu.  PKK  ele başlarından Sabri Ok’un yeğeni olan Baran , Kadın ve Aile Daire Başkanı yapıldı.

248 PKK’LI GERİ DÖNDÜ

Skandal atamalar bununla da kalmadı. Kayyum döneminde  terör örgütü  ile irtibatı olduğu gerekçesiyle iş akdi feshedilen 248 işçi ve memur da belediyeye döndü. Bu 248 kişinin çoğu ayrıca ödüllendirilerek terfi ettirildi. Memurlar önemli bir bölümü şube müdürü , daire başkanı ve genel sekreter yardımcısı olarak görevlendirildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =