Okan Koçuk:  Burada olmak onur verici bir durum

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren  Galatasaray  , 4'üncü hazırlık maçında Türk Telekom Stadyumu'nda Yunan temsilcisi Panathinaikos'u 2-1 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından açık

haber7
0

Galatasaray ın  Bursaspor  dan renklerine bağladığı  Okan  Koçuk , Panathinaikos maçında 11 de görev aldı. Sarı-kırmızılı forma ile sahada yer almasının özel bir duygu içerdiğini dile getiren  Okan  Koçuk , "Burada  olmak  , bu taraftarın önünde oynamak benim için çok  onur   verici  bir durum. Bunun için de Fatih hocama teşekkür ederim. İnşallah uzun yıllar bu statta bu taraftarın önünde kaleyi korurum" diye konuştu.

"MUSLERA DAN ÖĞRENEBİLECEĞİM ÇOK ŞEY VAR"

Okan Koçuk , Muslera nın uluslararası düzeyde bir kaleci olduğunu ifade ederek , "Şu anda ben genç ve potansiyelli bir kaleciyim , O ndan öğreneceğim şeyler var. O oynamadığında bana şans geldiğinde ben de o şansı değerlendirmek istiyorum. Bu şansı iyi değerlendirdikten sonra da  Burada  uzun yıllar formayı terletmek istiyorum.  Galatasaray  da yabancı bir kültür var ama ben de sonuçta genç bir kaleciyim , Muslera nın arkasında öğreneceğim çok şey var şu anda" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =