SGK - SSK hizmet dökümü sorgulama nasıl yapılır? A4 Hizmet Dökümü Sorgulama!

 SGK   hizmet   dökümü   sorgulama  milyonlarca çalışanın her gün ziyaret ettiği E- Devlet hizmetleri arasında başı çekiyor. Biz de 4A , Bağ-Kur yeni adıyla 4B ya da Emekli sandığı yeni adıyla 4C grubuna bağlı olan

haber7
0

SGK  hizmet  Dökümü  sorgulama   SSK  lı çalışanların en çok sorguladığı sosyal güvenlik hizmetleri arasında yerini alıyor. Çalışanların  hizmet  dökümü bilgilerinin ve sigorta haklarının ayrıntılı bir şekilde görüldüğü  hizmet  servisi , çalışanlara işe giriş çıkış tarihleri , emeklilik günleri , çalışma gün sayıları gibi birçok konuda bilgi sunuyor.

4A , Bağ-Kur yeni adıyla 4B ya da Emekli sandığı yeni adıyla 4C ye bağlı çalışanlar kendilerine ait bölümlerden  hizmet  Dökümlerine ulaşabiliyor. Peki  SGK   hizmet  Dökümü  nasıl  sorgulanır? sorusunun cevabını haberimizde adım adım verdik.

SGK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA  NASIL YAPILIR?

SGK  hizmet  Dökümü  sorgulama  işlemini gerçekleştirmek artık çok kolay. E - Devlet in faaliyet geçmesi ile birlikte  hizmet  Dökümü  sorgulama  işlemine internetin olduğu her yerden ulaşmak mümkün. 

4A , 4B , 4C  hizmet  Dökümü  sorgulama  işlemi için öncelikle www.turkiye.gov.tr adresini ziyaret etmeniz ardında sağ üst kısımda yer alan "Giriş Yap" butonuna tıklayın. Karşınıza "E- Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi" çıkacak. Sonrasında "T.C. Kimlik No" ve "E- Devlet Şifresi" yazan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =