AK Parti İzmir Milletvekili  Binali   Yıldırım  , Malatya'da sosyal medya üzerinden başlayan çay daveti kapsamında düzenlenen etkinlikte gençlerle bir araya geldi.

haber7
0

Yıldırım , AK Parti  Malatya  Milletvekili Öznur Çalık ın kentteki gençleri Twitter üzerinden çaya davet etmesiyle başlayan ve Battalgazi Belediyesi Orduzu Galip Demirel Çınar Park Sosyal Tesisleri nde düzenlenen "Malatya Gençlik Buluşması" programına katıldı.

 

 

Burada konuşan  Yıldırım  , özel bir gün yaşadıklarını ve yaptıkları buluşmanın yeni bir format olduğunu belirtti.

Düzenlenen toplantının alışılagelmiş AK Parti toplantılarından biri olmadığına değinen  Yıldırım  , etkinliğin sosyal medyanın gücünü gösterdiğini söyledi.

 

 

 

Yıldırım , sosyal medyanın dünyanın her yerindeki insanları bir araya getirdiğini belirterek , "Sosyal medya insanların geleceği. Birkaç gün içerisinde bir sosyal mesajla , Twitt ile başlayan bu hareket kısa sürede bu hale geldi. Genç milletvekillerimiz , memleketimizin her bölgesinden bu davete katılıyorum dedi. Bize de çağrı yaptılar. Malum biz bir seçim tecrübesi yaşadık. O zaman ben gençleri kankam olarak ilan etmiştim. Seçim bitti ama kankalık devam ediyor. Evelallah kankalarımla her zaman her yerde buluşmak için hazır ve nazırım. Bugün buradayız , başka bir gün inşallah başka yerde olacağız ama hep beraber olacağız. Bir olacağız , diri olacağız , kardeş olacağız , birlikte Türkiye olacağız." diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =