Gençlerden Yıldırım'a: Malatya evimiz Binali kankamız

AK Parti İzmir Milletvekili ve eski Başbakan  Binali   Yıldırım  Malatya'yı ziyaret etti. Havaalanında Yıldırım'ı karşılayan gençler , "Malatya  evimiz  ,  Binali  kankamız" sloganları attı.  Yıldırım  ise yaptığı a&cc

haber7
0

AK Parti İzmir Milletvekili ve eski Başbakan  Binali   Yıldırım  , "Malatya Gençlik Buluşması"na katılmak için geldiği  Malatya  da coşkuyla karşılandı. 

Yıldırım ı Erhaç Havaalanı nda  Malatya  Valisi Aydın Baruş , AK Parti  Malatya  Milletvekilleri Öznur Çalık , Hakan Kahtalı , Ahmet Çakır ve Bülent Tüfenkci ile Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan karşıladı. 

"MALATYA EVİMİZ BİNALİ KANKAMIZ"

Havaalanına gelen gençler de  Yıldırım  ı , "Malatya seninle gurur duyuyor" , "Bu gençlik seninle" , "Malatya  evimiz   Binali  kankamız" sloganlarıyla karşıladı.

"MALATYALILAR MERT İNSANDIR"

Binali  Yıldırım  daha sonra Büyükşehir Belediyesinin binasını ziyaret etti. Burada açıklama yapan  Yıldırım  şunları söyledi: 

"Malatya , Anadolu yaylasının yiğit ve mert insanlarının yaşadığı ülkemizin bağımsızlığını , milletimizin birliğinin , beraberliğinin teminatı bir ilimizdir. Malatya’ya , Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde geçen 17-18 yıl içerisinde önemli hizmetler yaptık. Bundan sonrada şüphesiz Malatya’da hizmetler devam edecektir. Bundan en ufak şüphemiz yok."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =