Erzurum'da ‘gri’ listedeki terörist böyle görüntülendi

Erzurum'da yakalanan ve AK Parti Karayazı Belediye Meclisi üyesi ile yeğeninin öldürülmesi olayının faili olan gri kategorideki terörist Muhammet Fadullah Kamış adliyeye çıkarıldı. Terörist Kamış'

haber7
0

Erzurum da yakalanan ve AK Parti Karayazı Belediye Meclisi Üyesi Savcı Küçük ile yeğeninin öldürülmesi olayının faili olan gri kategorideki "Şevger" kod adlı  terörist  Muhammet Fadullah Kamış , adliyeye sevk edildi.

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı , İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ve özel harekat polislerinin ortak operasyonu sonucu önceki gün yakalanan ve AK Parti  Erzurum  Karayazı Belediye Meclisi Üyesi Savcı Küçük ile yeğenini öldürdüğü belirlenen  terörist  Kamış ın  jandarmadaki işlemleri tamamlandı.

İçişleri Bakanlığının "Terörden Arananlar Listesi"nin "gri" kategorisinde 300 bin lira ödülle aranan "Şevger" kod adlı  terörist  , sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sabah saatlerinde  Erzurum  Adliyesi ne getirildi.

Terörist Kamış , burada geniş güvenlik önlemleri arasında adliye binasına alındı.

Kamış ın  Erzurum  Cumhuriyet Savcılığındaki sorgu ve işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

TERÖR ÖRGÜTÜNE PARA GÖTÜRMEK İÇİN HAZIRLIK YAPIYORDU

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre  terörist  Kamış , terör örgütü yöneticilerinin istediği 100 bin lirayı onlara götürmek için hazırlık yaptığı sırada , ancak titizlikle yürütülen takip sonucu yürütülen operasyonla gözaltına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =