Bebeklerde pişiği geçirmek için kesin çözüm: Bebeklerde pişik nasıl geçer?

 Pişik  , bebeklik döneminde sık bir şekilde meydana gelen cilt problemleri arasında kendini göstermektedir. Ancak , krem ya da merheme nazaran  Pişik  sorununu ortadan kaldırması açısından birebir etki gösteren tamamen doğal ve

haber7
0

Pişik , son derece hassas ve yumuşak bir cilt yapısına sahip olan  Bebeklerde  oluşum gösteren , çoğu durumda da canının acımasına neden olan cilt problemlerindedir. Bebeklerin cildinde tahrişe sebebiyet veren  Pişik  , genellikle bebeğin popo , kasığın etrafı ve dış cinsel organı çevresinde meydana gelmektedir. Hafif kabartılı bir kızarıklık şeklinde karşılaşılan  pişiği  krem ya da merhem gibi unsurlar kimi durumda tamamen ortadan kaldırabilme noktasında yetersiz kalmakta ya da geç etki gösterdiği görülmektedir. Ancak , bebeklik döneminde başta hijyenik koşulların sağlanamaması olmak üzere çeşitli etmenlerden ötürü sıklıkla ortaya çıkan  pişiği  birebir etki gösterecek doğal ve bitkisel yöntemler bulunmaktadır. Peki ,  Pişik  sorununu yok edebilmek için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz  Bebeklerde  pişiğe bitkisel çözümler nelerdir?  Bebeklerde   Pişik   nasıl  geçer?

 

 

BEBEKLERDE PİŞİĞE BİTKİSEL ÇÖZÜMLER NELERDİR?  Bebeklerde  PİŞİK NASIL GEÇER?

Bebeklerde pişiğe iyi gelecek yöntemlerin listesi şu şekildedir:

 

 

1)Bir damla lavanta ya da gül yağını şeftali çekirdeği yağı ile seyreltin. Elde edilen karışım çocuğun bez bağlanılan yerine sürülür. Bu şekil­de isilik oluşumu da önlenmiş olunur. 

2)Zeytinyağı , bademyağı ,  E ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =